Nalíčená za pár minut
Kurz líčení a péče o pleť,
po kterém ti to bude fakt slušet
a ještě tě to bude i bavit.

 

 

 

Máš doma pár starých líčidel a přemýšlíš, kdy jsi je naposledy použila?
Nevíš si rady s tím, jaká barva očních stínů ti nejvíce sluší?
Chceš se po ránu v koupelně nalíčit, ale máš na to jen 2 minuty, než tě najdou děti?
 
 
Chceš každé ráno vypadat dobře, ale představa, že zase budeš trávit hodinu před zrcadlem a výsledkem bude obtisknutá řasenka, tě rovnou odradí. Hodíš vlasy do drdolu, umyješ si zuby a tím to končí. Dá se to ale udělat i jinak.
Pokud budeš znát, které produkty zvolit a jak je správně používat, bude stačit opravdu pár minut, aby ti to fakt slušelo.
 
 
 
 

Jsme ženy, chceme se líbit samy sobě a samozřejmě i našemu partnerovi. Každá z nás má spoustu povinností a času na sebe málo. Pokud už čas máme, tak jej chceme využít efektivně a netrávit hodinu denně v koupelně. Ale co s tím? 

Vydej se se mnou na cestu, na které objevíš svou ženskost. Jednou provždy si uděláš jasno v oblasti péče o pleť a líčení. Naučíš se orientovat v produktech dekorativní i pěsticí kosmetiky a budeš vědět, který produkt kdy, jak a kam použít. Díky obecným znalostem a praktickým ukázkám získáš jistotu, sebevědomí a hlavně ti to bude neskutečně slušet ;-)

 

 

Co se v kurzu naučíš?

 

Získáš ucelené informace ohledně pěsticí a dekorativní kosmetiky.
 
Už jednou provždy budeš mít jasno v tom, co je to BB krém a kam nanést korektor. Díky přehlednému seznamu produktů nebudeš bezradně stát v drogerii a přemýšlet nad tím, co si to máš vlastně koupit. 
 
Kurz tě provede celým procesem péče o pleť a líčení.
 
Naučíš se, jak nastartovat svůj den pravidelným návykem péče o pleť a denního líčení. Budeš vědět PROČ, JAK, ČÍM a JAK DLOUHO.
 
Dozvíš se, jak správně pečovat o svou pleť.
 
Konečně zjistíš, proč ti make-up zvýrazňuje ucpané póry nebo proč se ti na nose dělají suché šupinky.
 
Naučíš se rychle a vkusně nalíčit.
 
Už to neskončí jen u vyschlé řasenky a rtěnky po mámě. Naučíš se pracovat s více produkty, díky kterým budeš umět vytvořit jednoduché denní líčení.
 
Zjistíš, jak se starat o kosmetiku a pomůcky k líčení.
 
Dozvíš se, proč není dobré schovávat ty modré stíny, co jsi používala v patnácti na první diskotéky. A taky zjistíš, že i tvé štětce se chtějí jednou za čas okoupat.

 

Kurz je pro tebe vhodný, pokud...

... nemáš s líčením moc zkušeností

... jsi zmatená z množství produktů na trhu

... nechceš utrácet spoustu peněz za kosmetiku, kterou nevyužiješ

... tě nebaví trávit hodiny hledáním tutoriálů na youtube

... chceš mít jasno v tom, co všechno líčení obnáší

... jsi bezradná v oblasti péče o pleť

... toužíš každý den být rychle a vkusně nalíčená

... plánuješ změnu ve svém vzhledu

... začínáš pracovat na svém sebevědomí

Pokročilejší techniky, jako je cut crease, kouřové líčení či lepení umělých řas, budou součástí dalších kurzů.
 
 
 
 
Jak pomohl kurz ženám, které jej
absolvovaly na jaře?
 

 

"Janin kurz doporučuji všem ženám, které se chtějí pustit do líčení a být krásnější každý den během chvilky. Moje rutina se skládala z rychlého nalíčení očí a rtů za 2 minuty. Make-up jsem nikdy nepoužívala. Protože ale pravidelně natáčím videa, potřebovala jsem se rychle spřátelit s make-upem a netrávit přitom líčením moc času. Kurz mi přinesl přesně to, co jsem potřebovala. Asi za hodinu jsem měla jasno v tom, co a jak používat, bez čeho se neobejdu a co naopak nemusím řešit. Vše stručně, jasně a přehledně. Díky, Jani!"

Petra Šolcová

"Jana je velmi příjemná vizážistka s velkým talentem. Absolvovala jsem u ní kurz líčení, který mi dodal mnoho tipů a triku, jak na denní líčení, se kterým jsem vždy bojovala. Inspirovala mě tolik, ze mám chuť se v tomto oboru i nadále vzdělávat."

Karla Michalíková

"Děkuji za vytvoření kurzu "Nalíčení za pár minut". Srozumitelnou formou shrnuje opravdu základní informace ohledně péče o pleť a líčení. V množství rad na internetu se člověk totiž často ztrácí. Z osobní zkušenosti vím, že Janě se dá věřit a její přístup je profesionální. Zakoupení kurzu proto byla investice bez rizika."

Tereza Veřmiřovská
 
 

Jsem JANA MARALÍKOVÁ, profesionální vizážistka.

Absolvovala jsem několik kurzů v prestižní škole MAKE-UP INSTITUTE PRAGUE.

Mým cílem je pomáhat ženám se sebevědomím a správná péče o pleť a vkusné líčení může být první krůček. Já sama jsem měla v pubertě velmi problémovou pleť, k tomu mám od 7 let Touretteův syndrom (tiky a záškuby v obličeji i na těle). Takže si dovedeš představit, že ta moje cesta ke zdravému sebevědomí byla trochu krkolomná. Nyní vím, že správná péče o sebe je důležitou součástí každodenního života a ráda ti s ní pomohu.

 

 

Jak online kurz probíhá?

Kurz je k dispozici v klientské sekci na mých webových stránkách. Po přihlášení budeš mít vše přehledně na jednom místě. Do kurzu budeš mít přístup celých 12 měsíců od zakoupení kurzu. K jednotlivým lekcím se tak můžeš kdykoliv během roku vrátit. Co v kurzu najdeš?
 
 

2 videoprezentace s teoretickými informacemi

Ucelený přehled produktů dekorativní kosmetiky

4 praktická videa s ukázkou líčení přímo na mně samotné

1 video zabývající se trvanlivostí produktů a péčí o kosmetické pomůcky

Ukázku 10minutového líčení na modelce

6 základních pravidel pro dokonalý denní look

 

 
 
 
 

Podrobná struktura kurzu

1. ZÁKLADNÍ INFORMACE O PLETI videoprezentace

V teoretické části se dozvíš, jak naše pleť funguje. Zjistíš, jaký máš typ a druh pleti a jaké vlivy na ni působí. Uvědomíš si, které zvyky pleti škodí a které jí naopak prospívají. Také se dozvíš, jak poznat kvalitní kosmetiku a jak ovlivňuje náš vzhled celkový postoj k sobě samé.

2. SPRÁVNÁ PÉČE O PLEŤ
videoprezentace

V prezentaci dostaneš podrobné informace o správné péči o pleť a také o doplňcích, které mohou podpořit tvou krásu zevnitř. Osvojíš si každodenní návyk a naučíš se dopřát své pleti to, co si zaslouží. Zjistíš, které produkty je nutné doma mít a které patří do nadstandardní péče.

3. PŘEHLED PRODUKTŮ DEKORATIVNÍ KOSMETIKY
pdf soubor

V dokumentu budeš mít přehled o všech produktech, které je možné používat při líčení. U každého produktu je rozepsáno jeho použití, čím se nanáší, pro koho je vhodný a můj tip, zda je nutné jej mít pro denní potřebu, či nikoliv. Pokud budeš chtít jít na nákup, stačí se mrknout na seznam a nemusíš složitě vyhledávat informace v jednotlivých videích.

4. SJEDNOCENÍ PLETI
video

Na videu najdeš vše o make-upu, proč a jak jej používat. Dozvíš se, jakými produkty je vhodné zakrýt nedostatky a jak prosvětlit obličej. Zjistíš, co je to konturování a jak použít tvářenku a pudr. Ve videu najdeš mnoho tipů a praktických rad, které ti pomohou udělat si konečně jasno v obrovském množství produktů.

5. ÚPRAVA OBOČÍ
video

Zjistíš, proč je důležité dbát na to, aby obočí bylo vždy dokonalé. Dozvíš se, jaké jsou trendy v líčení obočí a jak jej upravit. A taky ti prozradím svůj tip, jak mít obočí stále upravené.

6. LÍČENÍ OČÍ
video

Naučíš se jednoduché líčení očí, které můžeš praktikovat každý den. Dostaneš základní informace o typech očních stínů a jak je správně aplikovat. Zjistíš, jak nanášet řasenku, aby řasy opravdu zvýraznila, a jak použít tužku na oči.

7. LÍČENÍ RTŮ
video

Dozvíš se, jak pracovat s konturkou, kdy použít lesk a kdy rtěnku. Rtěnku musí umět žena nosit a já ti k tomu dám návod.

8. DESETIMINUTOVÉ LÍČENÍ
NA MODELCE
video

Na videu uvidíš, jak lze během 10 minut nalíčit modelku, tudíž i sama sebe. Stačí chvíle před zrcadlem, pár líčidel, trocha praxe a výsledek je opravdu znát.

9. TRVANLIVOST PRODUKTŮ A PÉČE O KOSMETICKÉ POMŮCKY
video

Naučím tě, jak se správně starat o kosmetické pomůcky a jak si udělat pořádek ve všech produktech, které doma máš.

10. PRAVIDLA PRO DENNÍ LOOK
pdf soubor

Budeš mít k dispozici krátký checklist základních pravidel, které je dobré dodržovat, abys každé ráno strávila v koupelně opravdu jen pár minut.

 
 
Vydej se se mnou na cestu, na které společně
podtrhneme tvou krásu a ženskost.
 
CENA KURZU
“NALÍČENÁ ZA PÁR MINUT“ JE
2000 Kč
 
Online kurz si můžeš objednat telefonicky nebo e-mailem.

 

Tento web používá cookies

Beru na vědomí