Moje cesta za krásou a poznáním vlastní hodnoty začala už v sedmi letech, kdy se u mě projevil Touretteův syndrom. Jedná se o záškuby a tiky v obličeji i na těle nebo vydávání různých zvuků.

 

Jako každá holka i já jsem se chtěla líbit klukům, často to však bylo velmi obtížné, obzvláště v době, kdy jsem třeba zrovna měla “chrochtací” období :) K tomu se přidaly problémy s pletí a dovedeš si asi představit, že to nebylo to pravé pro dospívající holku. Přesto jsem nikdy neměla nouzi o kluky a přátelé, protože jsem byla zábavná. Ale ta nejdůležitější osoba na světě mě ráda neměla... A tou osobou jsem byla JÁ.

 

V osmnácti letech nastal zlom, kdy jsem si díky kineziologii našla cestu k osobnímu rozvoji a začala jsem chápat svou vlastní hodnotu. Touretteův syndrom sice nezmizel, ale zeslábl a je součástí mé osoby. A díky němu jsem to prostě já.

 

Novou životní etapu jsem začala na Stavební fakultě v Praze. Ano, jsem stavební inženýrka, a přesto se dnes věnuji ženské kráse a sebevědomí ;-)

Při vysoké škole jsem začala podnikat v maloobchodě a tak jsem se seznámila s dekorativní kosmetikou Artistry, která mi pomohla vyřešit mé problémy s pletí. Začla jsem se více zajímat o oblast krásy, absolvovala jsem kurzy v profesionální škole make-upu v MAKEUP INSTITUTE PRAGUE a najednou se vše rozjelo tím správným směrem. Když jsem viděla rozzářené oči holek, které jsem nalíčila, bylo to pro mě neskutečně nabíjející. Pozorovala jsem ten přerod v hlavě, jak se z nesmělých dívek stávají sebevědomé ženy. A to bylo přesně to, co jsem hledala.

 

 

Sama jsem si cestu za svým sebevědomím musela najít a bylo to to nejdůležitější, co jsem pro sebe mohla udělat. Chci být součástí podobného procesu také u jiných žen, třeba zrovna u tebe! Chci tě podpořit a v rámci svých schopností ti být nápomocna.  Správná péče o pleť a umění jednoduchého make-upu mohou být tím prvním krokem

 

Po čase stráveném se mnou se budeš cítit krásněji a sebevědoměji.

Sleduj mě na sociálních sítích a dostávej pravidelnou dávku tipů, rad a podpory nejen ze světa krásy a sebevědomí ;-)

 

Tento web používá cookies

Beru na vědomí