Osobní konzultace s analýzou pleti přístrojem SAM

Osobní konzultace včetně analýzy pleti přístrojem SAM probíhá u mě ve studiu. Jedná se o společné povídání a analýzu pleti.

Z konzultace si zákaznice odnese informaci o typu a druhu pleti, o správné péči o její pleť a konkrétní doporučení na pěsticí kosmetiku

Vždy kladu důraz na to, aby klientka, která odchází z konzultace, přesně věděla, co si má koupit, jak to používat a jaké návyky zařadit do svého života. 

CO JE TO SAM A K ČEMU SLOUŽÍ?

SAM (Skin Analyzer Magnifier) je přístroj na hloubkovou analýzu pleti, který pomáhá zjistit nedostatky a problémy pleti, které nejdou vidět pouhým okem. Jedná se například o dehydrataci, ucpané póry, pigmentové skrvny, mastná a suchá místa, vitiligo a další kožní projevy.

Funguje na principu černého fluorescenčního světla (fialové světlo z diskoték), které "prosvítí" pokožku (epidermis) a zobrazí nedostatky v pokožce.

Přístroj vypadá jako starý krabicový fotoaparát, vevnitř je zabudováno zrcadlo a zvětšovací čočka. Klientka schová hlavu dovnitř, já rozsvítím světlo a prakticky hned můžeme analyzovat. Klientka se vidí v zrcadélku, já se na ni dívám z druhé strany a vidím totéž, co ona. Díky tomu můžeme společně diskutovat o jednotlivých problémech pleti.

Světlo v SAMu není závadné a nebezpečné, analýzu lze provést i těhotným ženám.

JAK PROBÍHÁ OSOBNÍ KONZULTACE?

Osobní konzultace ohledně péče o pleť je velmi individuální, protože vždy řešíme konkrétní problémy s klientkou. Postup celého sezení je následující:

1) Uvařím kafe nebo čaj, navazuji s klientkou kontakt, oťukáváme se a zjišťuji, co je hlavní důvod její návštěvy a co očekává.

2) Seznámím ji s přístrojem SAM a vysvětlím, jak SAM funguje.

3) Shrnu základní teorii ohledně správné péče o pleť, zmíním působící vlivy, správné návyky, tříkrokový systém a další zkušenosti a poznatky z praxe.

4) Zjišťuji, jaký je klientčin současný stav péče o pleť, jaká je její životospráva a denní návyky (nesoudím, jen zjišťuji).

5) Provedu samotnou analýzu pleti přístrojem SAM, seznámím klientku s aktuálními problémy a nedostatky na pleti. Stanovím typ a druh pleti.

6) Doporučím správné nastavení péče o pleť - konkrétní typy produktů (i značku, pokud si klientka přeje), na co se zaměřit a co zlepšit i z hlediska životosprávy.

7) Na závěr klientku lehce nalíčím pro denní nošení.

JAK SE NA KONZULTACI PŘIPRAVIT?

Na konzultaci je dobré přijít s čistou odlíčenou pletí bez hydratačního krému (není problém se ale odlíčit i u mě).

Dále doporučuji klientkám, aby si vzaly veškerou pěsticí kosmetiku, kterou doma mají, i tu, co nepoužívají. Často se totiž stává, že ženy používají nesprávné produkty a díky tomu, že je tam máme, můžeme se o nich konkrétně pobavit. 

JAK DLOUHO TO TRVÁ A KOLIK TO STOJÍ?

Většinou společně strávíme dvě hodiny času. Někdy i více, když se dobře povídá... ;-)

Cena osobní konzultace se SAM analýzou je 1600 Kč. 

 

Stačí se objednat telefonicky (775 131 014) nebo na messenger :)

Tento web používá cookies

Beru na vědomí